Wzmacniamy obiekty, zapewniając załodze dostęp do zawsze aktualnej dokumentacji

o ATUTOR

ATUTOR

Specjalizujemy się w analizie procesów dokumentacji inżynierskiej.
Naszymi klientami są firmy, których atutem jest specjalistyczna wiedza oraz przedmioty/urządzenia, dzięki którym wytwarzają towary niezmiernie ważne dla społeczeństwa: leki, prąd/ciepło, tworzywa sztuczne… Bardzo różne produkty, które łączą w sobie obiekty faktyczne i przemysłowe.

Posiadamy dziesięć aktywów, które są obiektami – wzmacniamy, dołączamy pełną i wraz z nią informację inżynierską.

Rozwiązania dla poszczególnych branż

ROZWIĄZANIA

Energetyka

W obliczu rosnącej konkurencyjności i coraz większych wymagań regulacyjnych, przedsiębiorstwa energetyczne mogą poprawiać rentowność i zapewniać wyższą jakość i serwis poprzez skuteczne zarządzanie aktywami – obiektami przemysłowymi.

Wydobycie

Rosnąca konkurencja na rynkach globalnych sprawia, że firmy wydobywcze muszą redukować koszty i optymalizować swoje dochody – lecz coraz bardziej rygorystyczne przepisy i rosnąca presja społeczna wymuszają osiąganie tego poprzez zrównoważone podejście.

Chemia

Zakłady Chemiczne dążą do doskonałości operacyjnej aby pozostać konkurencyjnymi na rynkach wysoko regulowanych, ale zmiany realizowane przez współbieżne projekty inżynierskie i rozszerzanie sieci zewnętrznych dostawców sprawiają ogromną trudność w utrzymaniu spójności danych o zakładzie i zapewnienia zgodności w dokumentacji.

Gotowe rozwiązania

PRODUKTY

Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI