Wzmacniamy obiekty, zapewniając załodze dostęp do zawsze aktualnej dokumentacji

o ATUTOR

ATUTOR

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów dotyczących dokumentacji inżynierskiej.
Nasi Klienci to firmy, których atutem jest specjalistyczna wiedza i obiekty/urządzenia, dzięki którym wytwarzają niezwykle ważne dla społeczeństwa dobra: lekarstwa, energię elektryczną/cieplną, tworzywa sztuczne… Bardzo różne produkty, które łączy fakt, iż do ich uzyskania trzeba posiadać obiekty przemysłowe.

My ten atut, którym są obiekty – wzmacniamy, zapewniając załodze pełną o nim inżynierską informację.

Rozwiązania dla poszczególnych branż

ROZWIĄZANIA

Energetyka

W obliczu rosnącej konkurencyjności i coraz większych wymagań regulacyjnych, przedsiębiorstwa energetyczne mogą poprawiać rentowność i zapewniać wyższą jakość i serwis poprzez skuteczne zarządzanie aktywami – obiektami przemysłowymi.

Wydobycie

Rosnąca konkurencja na rynkach globalnych sprawia, że firmy wydobywcze muszą redukować koszty i optymalizować swoje dochody – lecz coraz bardziej rygorystyczne przepisy i rosnąca presja społeczna wymuszają osiąganie tego poprzez zrównoważone podejście.

Chemia

Zakłady Chemiczne dążą do doskonałości operacyjnej aby pozostać konkurencyjnymi na rynkach wysoko regulowanych, ale zmiany realizowane przez współbieżne projekty inżynierskie i rozszerzanie sieci zewnętrznych dostawców sprawiają ogromną trudność w utrzymaniu spójności danych o zakładzie i zapewnienia zgodności w dokumentacji.

Gotowe rozwiązania

PRODUKTY

Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI