ATUTOR nagrodzony na Synergy Conference 2022

Accruent to lider w tworzeniu oprogramowania dedykowanego specjalistycznym podmiotom przemysłowym z którego usług korzystają największe spółki tworzące światową gospodarkę. Misję firmy wspierają firmy partnerskie, które wdrażają i rozwijają technologię Accruent-a. 

Podczas corocznego zjazdu Partner Synergy Event przyznawane są nagrody partnerom, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w określonych kategoriach. W tym roku nasza firma otrzymała nagrodę w kategorii Partner Collaboration za dokładnie wyjątkowych starań, aby pomóc klientom w tworzeniu wartości biznesowej dzięki dedykowanym rozwiązaniom Accruent.

Szeroka grupa partnerów międzynarodowych pozostaje kluczowym punktem w strategii Accruent-a. Jej zadaniem jest wzmocnienie naszych możliwości w zakresie dostarczania strategicznie ważnych rozwiązań dla klientów z całego świata” powiedział Elliott Welsch, VP of Global Channel & Alliance “Dlatego uważamy, że docenianie partnerów osiągających rewelacyjne wyniki to klucz do sukcesu w relacjach Accruent – partnerzy”

Partner Synergy Event 2022 – najważniejsze informacje

Tegoroczne wydarzenie przebiegało pod hasłami  “Focus, Partner, Grow” i jego tematem przewodnim było tworzenie i pielęgnowanie współpracy z klientami. Podczas wydarzenia można było zapoznać się z nowymi trendami branżowymi, case-ami klientów oraz dowiedzieć się o zmianach produktowych w najnowszych wersjach oprogramowania. 
Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia, szczególnie, że jest to kolejne z rzędu osiągniecie – ubiegłoroczne wyróżnienie opisywaliśmy w tym wpisie https://atutor.com.pl/pl/atutor-uznany-jako-solidny-i-konsekwentny-w-dzialaniu-partner-przez-accruent-producenta-systemu-meridian/